Şirketimiz pastanecilik sektöründe franchising sistemi ile çalışan 5 şubeli bir işletmedir. Franchisee şubelerimiz ve merkez çalışanlarımız ile birlikte yaklaşık kişilik 55 kişilik bir kadroya sahibiz. Bu kadro dönemsel olarak daha da artabilmektedir.

Şirket olarak, Batı Ege Bölgesi'nde geniş şube ağımız ile tüm vatandaşlarımıza hizmet verebilir durumdayız.

Üretimimiz Manisa Akhisar'daki fabrikamızda ve Korkuteli'deki yaklaşık 5000 metrekare kapalı alana sahip olan fabrikamızda yapılmaktadır. Şirketimiz şu anda ana ürün olarak yaklaşık 400 ürün üretmekte ve bu ürünlerimiz alt yelpazeleri ile birlikte 1000'i geçmektedir.

İşletmemiz yaklaşık 100 civarında tedarikçi ile çalışmakta olup tüm hammadde ve yarı mamulleri en kaliteli olanlarından seçme ve satınalma konusunda son derece hassas davranmaktadır.

Sadece şubelerimizde günde yaklaşık 10-15 bin müşterimiz alışveriş yapmaktadır. Bu müşterilerimizin aldığı ürünlerimizi yine günde ortalama 100 bin civarında vatandaşımız tüketmektedir.

Müşterilerimizin tamamına yakınının sadık , bizi ve ürünlerimizi seven insanlarımız olduğunu bilmenin verdiği heyecan ve mutluluk ile çalışmalarımıza, yeniliklerimize ve ilklerimize devam ediyoruz.

Herşey müşterilerimizin memuniyeti için…

Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman YILMAZ

X

X